Crystal Palace | 9:00 PM | Man Utd |
|
||||||||
Salernitana | 6:00 PM | Atalanta BC | |||||||||
Udinese Calcio | 8:45 PM | SSC Napoli |
|
||||||||
LOSC Lille | 9:00 PM | Olympique Lyon |
|
||||||||
Sampaio-MA | postponed | Caxias-RS | |||||||||
Athletic | 1:0 | ABC FC | |||||||||
Ural | 2:45 PM | Baltika | |||||||||
Fakel Voronezh | 5:00 PM | Zenit S-Pb | |||||||||
CSKA Moscow | 7:30 PM | Rubin Kazan | |||||||||
Loko Moscow | 7:30 PM | Rostov | |||||||||
Antalyaspor | 7:00 PM | Pendikspor | |||||||||
Konyaspor | 7:00 PM | Fenerbahce |
|
||||||||
Excelsior | 8:00 PM | NEC Nijmegen | |||||||||
CS U Craiova | 8:00 PM | FCSB | |||||||||
FC Hermannstadt | 2:00 PM | ACSM Poli Iasi | |||||||||
UTA Arad | 5:00 PM | FC U Craiova | |||||||||
SK Dnipro-1 | 12:00 PM | Kryvbas | |||||||||
Veres Rivne | 5:00 PM | FK Minaj | |||||||||
Vejle BK | 7:00 PM | Odense BK | |||||||||
Pogon Szczecin | 7:00 PM | P. Niepolomice | |||||||||
Defensores (VR) | 1:1 | Ind. Chivilcoy | |||||||||
Quilmes | 1:1 | CA Alvarado | |||||||||
Seattle | 0:0 | Los Angeles | |||||||||
Okinawa SV | 6:00 AM | Atletico Suzuka | |||||||||
Al-Ahli | 8:00 PM | Al-Hilal | |||||||||
Breidablik | 9:15 PM | Valur | |||||||||
Oakleigh Cannon | 11:45 AM | Moreland | |||||||||
Al-Bataeh CSC | 4:05 PM | Al-Wasl | |||||||||
Ittihad Kalba | 4:05 PM | Emirates Club | |||||||||
Shabab Al-Ahli | 6:45 PM | Sharjah FC | |||||||||
DFK Dainava | 6:00 PM | Hegelmann | |||||||||
VGTU Vilkai | 7:15 PM | FKS Ukmerge | |||||||||
Pyramids FC | 6:00 PM | Modern Future | |||||||||
Gaish | 6:00 PM | El Masry | |||||||||
USM Alger | 8:00 PM | JS Kabylie | |||||||||
Jeju United | 7:00 AM | Daegu FC | |||||||||
Gwangju FC | 9:30 AM | Daejeon Hana C. | |||||||||
Cheonan City | 7:00 AM | Ansan Greeners | |||||||||
Seoul E-Land | 9:30 AM | Cheongju FC | |||||||||
Worthing | 4:00 PM | Braintree | |||||||||
Atlético Grau | 9:30 PM | Sport Huancayo | |||||||||
Bray Wanderers | 6:00 PM | Finn Harps | |||||||||
Cork City | 6:00 PM | Wexford FC | |||||||||
Longford Town | 6:00 PM | Kerry FC | |||||||||
Treaty United | 6:00 PM | Athlone Town | |||||||||
UCD | 6:00 PM | Cobh Ramblers | |||||||||
Crusaders | 4:00 PM | Coleraine | |||||||||
O'Higgins | 0:5 | Audax Italiano | |||||||||
Avs FS | 9:15 PM | Mafra | |||||||||
Sandefjord II | 4:00 PM | Sandnes Ulf II | |||||||||
Fløy | 6:00 PM | Viking FK II | |||||||||
HamKam II | 6:00 PM | Elverum | |||||||||
Z. Sosnowiec | 6:00 PM | Wisla Kraków | |||||||||
Varbergs BoIS | 7:00 PM | Trelleborg | |||||||||
GAIS | 7:10 PM | IFK Göteborg | |||||||||
Qizilqum | 3:00 PM | Neftchi | |||||||||
Tottenham U21 | 1:00 PM | Aston Villa U21 | |||||||||
Sunderland U21 | 3:00 PM | Wolves U21 | |||||||||
Fulham U21 | 8:00 PM | Nottingham U21 | |||||||||
Bnei Sakhnin | 7:30 PM | M. Tel Aviv | |||||||||
Hapoel Hadera | 7:30 PM | M. Petah Tikva | |||||||||
B. Jerusalem | 7:30 PM | FC Ashdod | |||||||||
Bld Kütahya | 3:00 PM | Kusadasispor | |||||||||
Tokat B. Plevne | 3:00 PM | Mus 1984 | |||||||||
52 Orduspor FK | 7:00 PM | Ayvalikgücü Bld | |||||||||
Anadolu Üni | 7:00 PM | Efeler 09 SFK | |||||||||
Olancho FC | 0:0 | Génesis FC | |||||||||
FV Dudenhofen | 7:00 PM | Eintracht Trier | |||||||||
CS Emelec | 2:1 | Uni. Católica | |||||||||
Liepaja | 3:00 PM | Metta | |||||||||
FK Sabail | 5:00 PM | FK Qabala | |||||||||
Besiktas U19 | 2:00 PM | Trabzonspor U19 | |||||||||
Samsunspor U19 | 2:00 PM | Basaksehir U19 | |||||||||
Remo Stars FC | 5:00 PM | Rivers United | |||||||||
Accra Lions | 5:00 PM | Aduana Stars | |||||||||
Empoli U19 | 1:00 PM | Sassuolo U19 | |||||||||
Lecce U19 | 3:00 PM | Milan U19 | |||||||||
Torino U19 | 5:00 PM | Sampdoria U19 | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match